Home NK KATARINA - Rezultati

Nogometni klub

Pobjeda protiv OFK Lugova 3:0 !

NK "KATARINA" Fojnica pobjedom protiv OFK Lugova 3:0 (1:0) najavila derbi jesenjeg dijela prvenstva

Današnja atmosfera na Gradskom stadionu u Fojnici bi trebala biti normalna pojava svakog vikenda, bez obzira tko bio domaćin a tko bio gost u našem gradu.
Prelijepo vrijeme na tribine stadiona privuklo je veliki broj naših vjernih navijača i simpatizera, koji su prisustvovali jednoj solidnoj nogometnoj predstavi i pobjedi NK KATARINE protiv naših velikih sportskih prijatelja iz Busovače (OFK Lugovi).
Navijači su se znali zabaviti uz "minimalnu" količinu pirotehnike, određenu količinu limenki "nekog od sponzora" i premijeru Torcidinog transparenta. U granicama korektnosti i fair-playa.
U okviru 6.kola prvenstva 2.lige NS ŽSB/SBK pobijedili smo 3:0 (1:0) golovima Marina Cvjetkovića x2 i Gorana Babića x1.
Kolo prije kraja jesenjeg dijela prvenstva i dalje smo neporaženi, imamo 13 bodova kao i NK GORICA, kojoj gostujemo u nedjelju.

Iskreno se zahvaljujemo svim našim navijačima !

NK KATARINA - NK BILALOVAC na otvaranju prvenstva

Počinje nogometno prvenstvo 2017/2018 pri NS SBK/KSB.

U prvom kolu koje se igra u nedjelju 10.09.2017.u 16:30h sastaju se:

NK KATARINA Fojnica - NK BILALOVAC
NK ŠANTIĆI Vitez - NK GORICA Travnik
NK KARAULA Travnik - OFK LUGOVI Busovača
Slobodna momčad - NK BRNJACI Kiseljak

Nadamo se lijepom vremenu, dobroj nogometnoj predstavi i podršci sa tribina.
Ulaz na stadion je besplatan.

Sportski pozdrav

PROZIVKA U PETAK 01.09. U 18h

Počinje nova sezona u Nogometnoj ligi NS SBK/KSB.

Prozivku nogometaša NK KATARINA će obaviti u petak 01.09.2017. u 18h na stadionu u Fojnici.

Pozivaju se svi nogometaši od ranijih sezona, kao i novi članovi da dođu u navedeno vrijeme uz napomenu da ćemo odmah nakon prozivke odraditi prvi trening (18:15-19:45).

Utakmica sezone NK KATARINA - NK MLADOST

U nedjelju 04.06.2017. od 17:30 na Gradskom stadionu u Fojnici igra se utakmica 13.kola prvenstva 1. Lige NS SBK/KSB : NK KATARINA - NK MLADOST N.Polje (N.Travnik). Ovaj nam susret predstavlja najznačajniju utakmicu sezone, jer u slučaju pobjede protiv Mladosti i pobjede protiv NK Elektrobosne u narednom kolu (opet smo domaća momčad subota 10.06.) zadržat ćemo status prvoligaša u najjačem rangu natjecanja u SBK/KSB.
Nakon prošlog kola, dobre igre i pobjede protiv DnoLuke od 2:0, ostaje nam da pokušamo pobijediti naše goste iz Novog Travnika naravno uz pomoć svojih navijača, članova i simpatizera, pa ih sve pozivamo na tribine u nedjelju od 17:30, a pošto je taj dan patron naše Župe Duha Svetoga, nadamo se dobroj posjeti i dobroj nogometnoj predstavi.

Ulaz na stadion je slobodan.
Sportski pozdrav!

Napokon puni plijen ! NK KATARINA Fojnica - FK DNOLUKA Jajce 2:0

U okviru 11. kola Prve lige NS SBK/KSB ostvarena je pobjeda protiv iskusne i dobre momčadi DNOLUKE iz Jajca.
U dinamičnom i "tvrdom" prvom poluvremenu nije bilo pogodaka, a početkom drugog poluvremena opasno smo "visili", no vratar Šime uz pomoć stative uspjeva ukrotiti loptu koja je već ulazila u mrežu. Nedugo nakon toga Mišo lijevom nogom sa dvadesetak metara pogađa za 1:0. U drugoj minuti sudačke nadoknade, iz opravdano dosuđenog kaznenog udarca, za 2:0 hladno poentira Safet Pape Ćehajić.
Nakon narednog vikenda u kojem smo slobodni, dolaze nam još dvije domaće prvenstvene utakmice, protiv NK Mladosti i NK Elektrobosne. Nadamo se nastavku dobrih igara i rezultata, uz pomoć naših navijača i simpatizera kojih je i danas bilo u respektabilnom broju.